Polityka prywatności

Niniejszy dokument określa, w jaki sposób sterydyanaboliczne-pl.com będzie wykorzystywać i chronić wszelkie informacje podane podczas korzystania z tej witryny. Nasza witryna zapewnia, że będzie wykorzystywać informacje użytkownika zgodnie z niniejszą polityką prywatności. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić prywatność użytkowników i zachęcamy do okresowego sprawdzania tej strony pod kątem wszelkich zmian w polityce prywatności.
W niektórych przypadkach możemy potrzebować następujących informacji:
– Imię i nazwisko użytkownika.
– Dane kontaktowe użytkownika, w tym adres e-mail.
– Inne informacje, które uznamy za niezbędne dla naszych usług i ofert.
Obiecujemy, że będziemy wykorzystywać podane informacje na potrzeby użytkownika i zapewniać najlepszą możliwą obsługę. W tym celu możemy
– Prowadzić wewnętrzną dokumentację.
– Wykorzystywać zebrane informacje do ulepszania naszych usług i produktów.
– Od czasu do czasu wysyłać użytkownikowi promocyjne wiadomości e-mail dotyczące ofert specjalnych, nowych produktów lub innych informacji, które naszym zdaniem mogą być dla niego przydatne.
– Zapewnienie bezpieczeństwa.

Podane przez użytkownika informacje są bezpieczne i wykorzystywane wyłącznie do celów analizy statystycznej, po czym są natychmiast usuwane z systemu.
Ponadto użytkownik może zawsze zdecydować, czy chce akceptować pliki cookie. Należy pamiętać, że odrzucenie plików cookie może uniemożliwić korzystanie z pełnej funkcjonalności witryny.
Należy pamiętać, że łącza do innych witryn mogą zawierać łącza do interesujących zasobów, ale nie kontrolujemy tych witryn i nie ponosimy odpowiedzialności za ich zawartość.
Nie będziemy sprzedawać, rozpowszechniać ani wynajmować danych osobowych użytkownika stronom trzecim bez jego zgody lub o ile nie jest to wymagane przez prawo. Możemy również wykorzystywać dane osobowe użytkownika w celu wysyłania mu informacji promocyjnych dotyczących stron trzecich wyłącznie za jego zgodą. Jeśli uważasz, że informacje o Tobie są nieprawidłowe lub niekompletne, napisz do nas lub wyślij e-mail, a my niezwłocznie poprawimy każdy błąd.