Odmowa odpowiedzialności

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele informacji na temat farmakologii sportowej i zdrowia sportowców. Oferujemy różnorodne treści, w tym blog z przewodnikami, zdrowymi informacjami, recenzjami leków i nie tylko. Nasz zespół koncentruje się na tworzeniu informacji, które wyeliminują wszelkie wątpliwości sportowców dotyczące przyjmowania leków. Wszystkie informacje zawarte na stronie są dokładne i potwierdzone naukowo. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za materiały zamieszczone na stronie i ich późniejsze wykorzystanie.
Wszystkie materiały na naszej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Nie są one przewodnikiem do działania i nie mogą służyć jako forma samoleczenia. Należy pamiętać, że samoleczenie, samodiagnoza i samozastosowanie może spowodować poważne szkody dla zdrowia.
Wszystkie informacje podane na tej stronie internetowej mają charakter wyłącznie ogólny i nie zastępują konsultacji z lekarzem. Przed rozpoczęciem przyjmowania jakiegokolwiek leku z zakresu farmakologii sportowej należy obowiązkowo skonsultować się z lekarzem. W przypadku przepisywania preparatów hormonalnych często konieczne jest przeprowadzenie diagnostyki i na podstawie wyników analiz ustalenie dawkowania.
Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej nie stanowią podstawy do diagnozy i leczenia. W przypadku zmian w samopoczuciu podczas przyjmowania leków sportowych lub zmian w stylu życia, sportowiec powinien skonsultować się z lekarzem. Nawet w przypadku informacji o przyjmowaniu środków farmakologicznych konieczne jest terminowe skontaktowanie się z placówkami medycznymi.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zdrowia, działań niepożądanych lub stosowania farmakologii sportowej, konieczna jest konsultacja z lekarzem. Nasza strona internetowa dostarcza informacji na temat zdrowia, możliwych chorób i metod leczenia, ale nie może zastąpić konsultacji z lekarzem.
Nasz zespół nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji zawartych na stronie.